- GENIUS

Цена
€6 00 / 11 73 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Внимание: Съгласно чл. 57, т. 5, от ЗЗП Потребителят не може да упражни правото си на отказ и връщане в 14-дневен срок за доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-M365-BK
ТИП: Слушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: КомпютърЛаптопМобилен телефонТаблет
СВЪРЗВАНЕ: Кабел
ИНТЕРФЕЙС: USB
ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР: 10 mm
ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН: 20 Hz - 20 KHz
СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 88 dB
ИМПЕДАНС: 16 ohm
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Черен
ТЕГЛО: 12 g
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 1.2 m
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily connects to USB-C smartphones, tablets, and laptops, with inline controls for quick volume and call adjustmentsIn-ear design blocks out background noise, providing a comfortable and immersive listening experienceEnjoy high-quality sound for both music and calls, making it an ideal choice for travel, commutes, or busy lifestyles
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268261964
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-M365-BK
ТИП: Слушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: КомпютърЛаптопМобилен телефонТаблет
СВЪРЗВАНЕ: Кабел
ИНТЕРФЕЙС: USB
ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР: 10 mm
ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН: 20 Hz - 20 KHz
СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 88 dB
ИМПЕДАНС: 16 ohm
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Черен
ТЕГЛО: 12 g
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 1.2 m
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily connects to USB-C smartphones, tablets, and laptops, with inline controls for quick volume and call adjustmentsIn-ear design blocks out background noise, providing a comfortable and immersive listening experienceEnjoy high-quality sound for both music and calls, making it an ideal choice for travel, commutes, or busy lifestyles
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268261964
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-M365-BK
ТИП: Слушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: КомпютърЛаптопМобилен телефонТаблет
СВЪРЗВАНЕ: Кабел
ИНТЕРФЕЙС: USB
ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР: 10 mm
ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН: 20 Hz - 20 KHz
СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 88 dB
ИМПЕДАНС: 16 ohm
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Черен
ТЕГЛО: 12 g
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 1.2 m
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily connects to USB-C smartphones, tablets, and laptops, with inline controls for quick volume and call adjustmentsIn-ear design blocks out background noise, providing a comfortable and immersive listening experienceEnjoy high-quality sound for both music and calls, making it an ideal choice for travel, commutes, or busy lifestyles
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268261964
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-M365-BK
ТИП: Слушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: КомпютърЛаптопМобилен телефонТаблет
СВЪРЗВАНЕ: Кабел
ИНТЕРФЕЙС: USB
ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР: 10 mm
ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН: 20 Hz - 20 KHz
СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 88 dB
ИМПЕДАНС: 16 ohm
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Черен
ТЕГЛО: 12 g
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 1.2 m
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily connects to USB-C smartphones, tablets, and laptops, with inline controls for quick volume and call adjustmentsIn-ear design blocks out background noise, providing a comfortable and immersive listening experienceEnjoy high-quality sound for both music and calls, making it an ideal choice for travel, commutes, or busy lifestyles
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268261964
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Слушалки с микрофон |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 10 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 88 dB |
| МИКРОФОН | Да |
| Приложение | Компютър |
| Приложение | Лаптоп |
| Приложение | Мобилен телефон |
| Приложение | Таблет |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easily connects to USB-C smartphones, tablets, and laptops, with inline controls for quick volume and call adjustments |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Enjoy high-quality sound for both music and calls, making it an ideal choice for travel, commutes, or busy lifestyles |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | In-ear design blocks out background noise, providing a comfortable and immersive listening experience |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 88 dB |
| ИМПЕДАНС | 16 ohm |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
| ТЕГЛО | 12 g |
| Интерфейс | USB |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Вътреушни |
| Тип на връзката | Кабелни (USB) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Музика/Разговори |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 14.2 мм |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
| Защита от вода/пот | Без |
| Тегло | 0.03кг |
Genius HS-M365 USB-C Слушалки Тапи – Компактен Звук, Универсална Връзка
Насладете се на ясен и чист звук с вътреушните слушалки Genius HS-M365, създадени за ежедневна употреба. USB-C конекторът осигурява безпроблемна съвместимост с модерни смартфони, таблети и лаптопи, а лекият дизайн гарантира комфорт при продължително слушане.
Ключови Предимства
- USB-C Свързване — Директно включване към устройства с USB-C без адаптери, осигуряващо стабилно цифрово аудио предаване.
- Комфорт В Ухото — Ергономичните накрайници прилягат сигурно в ушите, намалявайки умората при дълги разговори или слушане на музика.
- Вграден Микрофон — Провеждайте разговори със свободни ръце и контролирайте възпроизвеждането чрез вграденото дистанционно, което улеснява мултитаскинга.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Вътреушни |
| Тип на връзката | Кабелни (USB) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
Какво Има в Кутията
- Слушалки Genius HS-M365
- Допълнителни накрайници (S/M/L)
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






